Premium Flat In London, Stanmore

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Premium Flat In London, Stanmore Harrow biedt uitzicht op de tuin en bevindt zich binnen 11 minuten loopafstand van Go Voyager in Harrow. Het appartement is gelegen op 4 km afstand van South Kenton treinstation en momenten van Honeypot Lane Centre busstation.

Het appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit appartement ligt op een eersteklas locatie in Harrow dicht bij metrostation Canons Park, binnen 5 minuten wandelen ervandaan. Premium Flat In London, Stanmore is gesitueerd op 3 km afstand van het Bentley Priory. Deze accommodatie is op 10 minuten rijden van het Fryent Country Park genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Premium Flat In London, Stanmore Harrow
Harrow 2-Bed Garden Flat, Sleeps 8, Free Parking
Mobiele prijsaanbieding

Harrow 2-Bed Garden Flat, Sleeps 8, Free Parking

9.8
Voortreffelijk 6 beoordelingen
1.4 km van de accommodatie
USD 292 USD 263
per nacht
Wembley Area Flat With Balconies And Free Parking
Mobiele prijsaanbieding

Wembley Area Flat With Balconies And Free Parking

9.0
Schitterend 1 beoordeling
1.9 km van de accommodatie
FW Haute Apartments at Queensbury
Mobiele prijsaanbieding

FW Haute Apartments at Queensbury

8.0
Heel goed 1 beoordeling
1.9 km van de accommodatie
USD 301 USD 271
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Oplaadstation voor electrisch voertuig

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Premium Flat In London, Stanmore?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Harrow een bezoek brengt aan Go Voyager (900 m) en het Fryent Country Park op afstand van 3 km tot Premium Flat In London, Stanmore.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Premium Flat In London, Stanmore?
      Premium Flat In London, Stanmore biedt privéparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Premium Flat In London, Stanmore?
      Restaurants in de buurt van Premium Flat In London, Stanmore zijn onder andere Melissa Ocakbasi Restaurant en BNOVA Restaurant & Bar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt draadloos internet.
    • Biedt Premium Flat In London, Stanmore een mooi uitzicht?
      Ramen van Premium Flat In London, Stanmore openen zich naar de tuin.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Premium Flat In London, Stanmore Harrow

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten